Atrodi labākos paklājzāliena ieklājējus

Kāpēc manam zālienam ir parādījušās skariņas?

Mūsu EasyGreen Active paklājzāliens ir specifisks un īpašs paklājzāliena veids. Tas sastāv tikai no pļavas skarenes (Poa pratensis L) – lietošanā izturīgākās zāliena pamatsugas.
Pļavas skarene ir daudzgadīgs graudzāļu dzimtas lakstaugs. Tā aktīvi sāk augt agrā pavasarī – maija beigās, jūnija sākumā sākas ziedēšanas process. Tā rezultātā veidojas skaras ar nelielām vārpiņām, kuru garums ir 5-6 mm. Sēklas vārpiņās nogatavojas pakāpeniski līdz pat Jūlijam.
Pļavas skarene vairojas veģetatīvi – ar saknēm, kā arī sēklām, kas izbirst no vārpiņām.
Tātad, tas nav nekas nepareizs, ja Jūsu zālājā zied pļavas skarene. Gluži pretēji, tas ir labi, jo zāliens pats sevi atjauno un stiprina ar super spēcīgo sakņu sistēmu, kas spējīga pat aizaugt tukšumus, lai arī turpmāk Jūs priecētu ar jaunām un spēcīgām tumši zaļas nokrāsas lapām.

Vai es pats varu dārzā ieklāt paklājzālienu?

Paklājzāliena ieklāšana nav īpaši sarežģīts darbs. Darbietilpīgāk ir pareizi sagatavot augsni, pirms paklājzāliena ieklāšanas. Līdz 300 m2 paklājzāliena vienā dienā varētu ieklāt ģimene, kam dārza darbi nav sveši un ir gana fiziska spēka, taču lielākās platībās mēs ieteiktu aicināt talkā pārbaudītus profesionāļus – dārzniekus. Uzziniet visu par augsnes sagatavošanu un paklājzāliena ieklāšanu.

Vai paklājzāliens ir mākslīgs?

Paklājzāliens EasyGreen ir pilnībā dabīgs produkts, kas sastāv no augsne un dzīviem augiem. Īsi sakot, kāds Jūsu vietā ir izaudzējis perfektu zālienu, nogriež un atved to Jums, lai Jūs iegūtu zaļu mauriņu uzreiz. Paklājzāliens tiešām dažkārt tiek jaukts ar mākslīgo zālienu, taču māklsīgais zāliens ir rūpnieciski ražots produkts, kas nav dzīvs, neaug, nesmaržo un tas neražo skābekli, ko savukārt dara dabīgs zāliens. Pierādīts, ka 250 m2 zāliena saražo skābekli 4 cilvēku ģimenei!

Vai ir dažādi paklājzālieni?

Paklājzālieni var atšķirties pēc vairākiem kritērijiem:

  • Sēklu maisījuma sastāvs, no kāda tas audzēts, EasyGreen piedāvā 4 dažādu sastāvu zālienus;
  • Ruļļa izmērs – standarta rullītis ir 40 cm plats, taču pasaulē ir pieejami arī 60 cm, 1 m, 1,2 m un pat 2,4 m plati paklājzālieni. EasyGreen profesionālā sporta mērķiem piedāvā arī 1.2 m platu zālienu EasyGreen Stadium.

Pieteikties apmācībām

Paldies, EasyGreen pārstāvis vistuvākajā laikā ar Jums sazināsies par turpmāko sadarbību!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki

Sazinies ar mums

Uzzini vairāk par paklājzālienu, tā ieklāšanu un izmaksām

Lieliski, ka uzrakstījāt!

EasyGreen pārstāvji ar Jums sazināsies divu darbadienu laikā.

Nav aizpildīti visi obligātie lauki

Saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!Pieteikšanās veiksmīga!

Pārbaudi savu e-pastu, lai uzzinātu kā izmantot 
5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki