Grozs ir tukšs

Summa:

€0.00

PVN:

€0.00

Kopā:

€0.00

Saņemt piedāvājumu

Vai es pats varu dārzā ieklāt paklājzālienu?

Paklājzāliena ieklāšana nav īpaši sarežģīts darbs. Darbietilpīgāk ir pareizi sagatavot augsni, pirms paklājzāliena ieklāšanas. Līdz 300m2 paklājzāliena vienā dienā varētu ieklāt ģimene, kam dārza darbi nav sveši un ir gana fiziska spēka, taču lielākās platībās mēs ieteiktu aicināt talkā pārbaudītus profesionāļus – dārzniekus. Uzziniet visu par augsnes sagatavošanu un paklājzāliena ieklāšanu.

Vai paklājzāliens ir mākslīgs?

Paklājzāliens EasyGreen ir pilnībā dabīgs produkts, kas sastāv no augsne un dzīviem augiem. Īsi sakot, kāds Jūsu vietā ir izaudzējis perfektu zālienu, nogriež un atved to Jums, lai Jūs iegūtu zaļu mauriņu uzreiz. Paklājzāliens tiešām dažkārt tiek jaukts ar mākslīgo zālienu, taču māklsīgais zāliens ir rūpnieciski ražots produkts, kas nav dzīvs, neaug, nesmaržo un tas neražo skābekli, ko savukārt dara dabīgs zāliens. Pierādīts, ka 250m2 zāliena saražo skābekli 4 cilvēku ģimenei!

Vai ir dažādi paklājzālieni?

Paklājzālieni var atšķirties pēc vairākiem kritērijiem:

  • Sēklu maisījuma sastāvs, no kāda tas audzēts, EasyGreen piedāvā 4 dažādu sastāvu zālienus
  • Ruļļa izmērs – standarta rullītis ir 40cm plats, taču pasaulē ir pieejami arī 60cm, 1m, 1,2m un pat 2,4m plati paklājzālieni. EasyGreen profesionālā sporta mērķiem piedāvā arī 1.2m platu zālienu EasyGreen Stadium;

Pieteikties apmācībām

Paldies, EasyGreen pārstāvis vistuvākajā laikā ar Jums sazināsies par turpmāko sadarbību!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki
Open chat