Grozs ir tukšs

Summa:

€0.00

PVN:

€0.00

Kopā:

€0.00

Saņemt piedāvājumu

EasyGreen mērķis ir audzēt un piegādāt klientiem augstākās kvalitātes paklājzālienu. Mūsu pieredze, zināšanas un tehniskā bāze ļauj nodrošināt labāko kvalitātes un cenas attiecību.

Esam piegādājuši

139 939.93 m2

EasyGreen paklājzāliena

EASYGREEN KOMANDA

EasyGreen kodols ir aktīvi, uz Klientu orientēti un zinoši speciālisti, kam paklājzāliena kvalitāte un viss ceļš no Klienta idejas par perfektu zālienu  līdz ieklātam paklājzālienam ir abpusēji patīkams piedzīvojums. Zāliens mums ir asinīs jau vairāk kā 10 gadus. EasyGreen ir arī vadošais sporta zālienu būvētājs un uzturētājs Baltijā.

EasyGreen projektu vadītājs

Arnis Baumanis

Mēs, EasyGreen uzskatām, ka paklājzāliena iegādes procesam jābūt tikpat vienkāršam un patīkamam kā jaunā paklājzāliena ieklāšanai Tavā dārzā. Easy – viegli, patīkami un ar labu pēcgaršu. Arnis pārzina visus paklājzāliena noslēpumus no tā sējas, rūpīgas kopšanas vismaz gada garumā, līdz piegādei klienta dārzā. Zaļš, blīvs un vienmērīgs mauriņš arī Tavā dārzā jau rīt!

Dabīgo zālienu eksperts

ANSIS BIRZNIEKS

EasyGreen vadītājs ir uzkrājis pieredzi dārzu radīšanā un zālienu jomā jau vairāk kā 25gadu garumā. Viens no vadošajiem ekspertiem zālienu jomā Baltijā garantē paklājzāliena EasyGreen kvalitāti, labprāt dalās ar zināšanām un knifiem, lai perfekts zāliens izdotos arī Jums.

REKVIZĪTI:

SIA „Galantus”
Reģ. Nr.: 41203011879
PVN Reģ. Nr.: LV41203011879
Jur. Adrese: Ventspils, Dārzu iela 6, LV-3601
Banka: SEB Banka
Konta nr. LV38UNLA0019004467586
e-pasts: info@easygreen.lv


Asociācijas ETP biedri

EASYGREEN IR DAĻA NO GALANTUS GRUPAS

Pieteikties apmācībām

Paldies, EasyGreen pārstāvis vistuvākajā laikā ar Jums sazināsies par turpmāko sadarbību!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki
Open chat