Atrodi labākos paklājzāliena ieklājējus

Spēkā kopš: 2020. gada 6. aprīļa.

EasyGreen ir SIA „Galantus” piederoša, starptautiski un Latvijā reģistrēta preču zīme. Ar EasyGreen zīmolu strādā SIA „Galantus” paklājzāliena ražošanas un sporta zālienu nozares.

SIA „Galantus” (Reģ. Nr.: 41203011879) pārvalda www.easygreen.lv tīmekļa lapu.

Ar šo, laikā, kad izmantojat mūsu Pakalpojumu, informējam par Jūsu personas datu ievākšanas, izmantošanas un publiskošanas politiku.
Izmantojam Jūsu datus, lai sniegtu Jums Pakalpojumu, kā arī lai to uzlabotu. Izmantojot mūsu Pakalpojumu, esat sniedzis piekrišanu, ka vācam un izmantojam Jūsu datus saskaņā ar šo politiku.

Datu ievākšana un izmantošana

Ievācam dažāda veida informāciju, lai sniegtu un uzlabotu savu Pakalpojumu.

Uzkrājamo datu veidi

Personas dati

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, varam Jums vaicāt zināmu personīga rakstura Jūs identificējošu informāciju, kuru varam pielietot, lai sazinātos ar Jums vai lai identificētu Jūs (“Personas dati”). Personīga, identificējoša informācija var būt šāda, turklāt tā var nebūt izsmeļoša:

 • Jūsu e-pasta adrese;
 • Jūsu vārds un uzvārds;
 • Jūsu tālruņa numurs;
 • Jūsu adrese, pilsēta/ciems, novads, pasta indekss;
 • sīkdatnes un lietošanas dati.

Lietošanas dati

Mēs varam ievākt informāciju par to, kāda ir pieeja Pakalpojumam un kā tas tiek lietots (“Lietošanas dati”). Lietošanas dati var iekļaut tādu informāciju, kā Jūsu datora IP adrese, pārlūkprogrammas tips, pārlūkprogrammas versija, mūsu Pakalpojuma tīmekļa lapas, kuras Jūs izmantojat, Jūsu apmeklējuma laiks un datums, cik ilgu laiku Jūs šajās lapās pavadāt, unikālie datoraparatūras identifikatori un citi diagnostikas dati.

Sīkdatnes

Mūsu Pakalpojuma tīmekļa lapas izmanto sīkdatnes, lai sekotu mūsu Pakalpojuma izmantošanas aktivitātei un lai saglabātu zināmu informāciju.
Sīkdatnes ir faili ar mazu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkdatnes tiek nosūtītas uz Jūsu pārlūkprogrammu no tīmekļa lapas un tās tiek saglabātas Jūsu datoraparatūrā. Tās tiek izmantotas, lai uzlabotu Pakalpojumu.

Jūs varat likt savai pārlūkprogrammai atteikties no sīkdatnēm vai informēt Jūs laikā, kad sīkdatnes tiek piedāvātas. Gadījumā ja Jūs atsakāties pieņemt sīkdatnes, var gadīties, ka zināmu daļu mūsu Pakalpojuma nebūs iespējams izmantot.

Mūsu sīkdatņu lietošanas piemēri:
 • Apmeklējuma sīkdatnes. Operējot mūsu Pakalpojumu, apmeklējuma sīkdatnes izmantojam katru reizi, kad tiek izmantota/apmeklēta tīmekļa lapa.
 • Funkcionālās sīkdatnes. Izmantojam tās, lai paturētu prātā jūsu vēlmes un dažādus iestatījumus.
 • Drošības sīkdatnes. Lai pildītu ar drošību saistītus mērķus, izmantojam drošības sīkdatnes.

Datu lietošana

SIA „Galantus” uzkrātos datus izmanto dažādiem mērķiem:

 • Pakalpojuma sniegšana un administrēšana;
 • Jūsu informēšana par mūsu Pakalpojumā ieviestajiem grozījumiem;
 • mūsu Pakalpojuma interaktīvo daļu izmantošana, ja Jūs šādu izvēli izdarāt;
 • lietotāju atbalsts;
 • informācijas analīze, lai uzlabotu mūsu Pakalpojumu;
 • pakalpojuma izmantošanas monitorings;
 • tehnisku problēmu atklāšana, prognozēšana un novēršana.

Datu pārsūtīšana

Varam Jūsu datus, tostarp Jūsu personas datus, pārsūtīt un glabāt datoros, kas atrodas ārpus Jūsu dzīvesvietas/pilsētas/novada/valsts vai citas ģeogrāfiskas vienības, kuru datu aizsardzības likumi var atšķirties no likumiem Jūsu atrašanās vietā.

Ja atrodaties ārpus Latvijas Republikas un nolemjat mums nosūtīt savu informāciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs datus, tostarp Jūsu personas datus, pārsūtām uz Latviju un to apstrādi veicam Latvijā.

Izvēles rūtiņas atzīmēšana kopā ar Jūsu informācijas nosūtīšanu mums nozīmē, ka esat piekritis mūsu privātuma politikai, kā arī savu datu saglabāšanai, izmantošanai un pārsūtīšanai.

SIA „Galantus” pielieto visus saprātīgos mērus, tādā veidā nodrošinot, ka Jūsu dati tiek aizsargāti, tie tiek saglabāti un izmantoti saskaņā ar šo privātuma politiku, un Jūsu personīgie dati netiek pārsūtīti uzņēmumam vai valstij, kurā datu, tostarp personas datu, aizsardzība netiek pietiekami kontrolēta.

Datu publiskošana

Prasības, kas izriet no likuma.
SIA „Galantus” var labticīgi publiskot Jūsu personas datus, ja šāda nepieciešamība rodas, lai:

 • ievērotu ar likumu noteiktās prasības;
 • aizsargātu SIA „Galantus” īpašumu un tiesības;
 • novērstu vai izmeklētu ar Pakalpojumu saistītu iespējamu ļaunprātīgu izmantošanu;
 • aizsargātu Pakalpojuma lietotāju personas;
 • aizsargātu SIA „Galantus” no atbildības, zaudējumiem un citām prasībām.

Datu drošība

Jūsu datu drošība mums ir svarīga, tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviena ar interneta starpniecību veicamā pārsūtīšanas vai elektroniskās saglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mūsu mērķis ir izmantot vispārējā apritē akceptējamās metodes, lai tādējādi aizsargātu Jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to absolūtu drošību.

Pakalpojuma sniedzēji

Mēs varam izmantot trešās personas un privātpersonas (“Pakalpojuma sniedzējus”), lai mūsu vārdā sniegtu Pakalpojumu, lai sniegtu ar Pakalpojumu saistītos pakalpojumus vai lai saņemtu palīdzību saistībā ar analīzi par to, kā mūsu Pakalpojums tiek izmantots.
Šādām trešajām personām ir pieeja Jūsu personīgajai informācijai vienīgi tādēļ, lai mūsu vārdā izpildītu iepriekšminētos uzdevumus, turklāt tās apņemas šos datus nepubliskot nekādu citu mērķu vārdā.

Citu tīmekļa lapu saites

Mūsu Pakalpojums var ietvert saites uz citām tīmekļa lapām, kuras mēs neoperējam. Ja Jūs uzklikšķināt uz šādas saites, Jūs nonākat šajā tīmekļa lapā. Uzstājīgi iesakām Jums iepazīties ar tīmekļa lapas, kuru vēlaties apmeklēt, privātuma politiku.

Mums nav kontroles, kā arī mēs neuzņemamies atbildību par šādām trešo personu tīmekļa lapām, privātuma politiku vai praksi, darbību un pakalpojumiem.

Bērnu privātums

Mūsu Pakalpojums nav domāts, lai uzrunātu personas, kas jaunākas par 18 gadiem (“Bērnus”).

Mēs neuzkrājam personīgi identificējamu informāciju par nevienu, kas ir jaunāks par 18 gadiem. Gadījumā, ja esat personas vecāks vai aizbildnis, vai aprūpētājs, un zināt, ka Jūsu Bērni ir mums nosūtījuši personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Gadījumā ja mēs paši atklāsim, ka esam uzkrājuši personas datus no Bērniem bez vecāku piekrišanas, darīsim visu iespējamo, lai šo informāciju no mūsu serveriem dzēstu.

Grozījumi šajā privātuma politikā

Ik pa laikam mēs varam iekļaut grozījumus mūsu privātuma politikā. Darīsim Jums to zināmu, publicējot jaunu privātuma politiku šajā lapā.

Gadījumā ja mūsu privātuma politikā tiek iekļauts būtisks grozījums, pirms tas stājies spēkā, nosūtīsim Jums informāciju uz e-pastu, kā arī grozīsim privātuma politikas spēkā esamības datumu.

Iesakām Jums periodiski iepazīties ar šo privātuma politiku, lai sekotu līdzi grozījumiem. Grozījumi privātuma politikā stājas spēkā kopš publicēšanas brīža šajā lapā.

Kontakti

Gadījumā ja Jums rodas jautājumi par privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@easygreen.lv.

Pieteikties apmācībām

Paldies, EasyGreen pārstāvis vistuvākajā laikā ar Jums sazināsies par turpmāko sadarbību!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki

Sazinies ar mums

Uzzini vairāk par paklājzālienu, tā ieklāšanu un izmaksām

Lieliski, ka uzrakstījāt!

EasyGreen pārstāvji ar Jums sazināsies divu darbadienu laikā.

Nav aizpildīti visi obligātie lauki

Saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!Pieteikšanās veiksmīga!

Pārbaudi savu e-pastu, lai uzzinātu kā izmantot 
5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Nav aizpildīti visi obligātie lauki